Szkolenie wyjazdowe w WKS Konstalex sp. z o.o.

25 maja 2026 r. grupa Studentów Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki miała okazję odwiedzić wytwórnię konstrukcji stalowych Konstalex sp. z o.o. w Radomsku – jednego z czołowych producentów konstrukcji stalowych dla budownictwa, energetyki i mostownictwa.

Podczas wizyty uczestnicy zapoznali się z funkcjonowaniem zakładu, nowoczesnym zapleczem produkcyjnym oraz procesem wytwarzania wielkogabarytowych konstrukcji stalowych. Spotkanie było również okazją do rozmów z pracownikami firmy i poznania praktycznych aspektów pracy w branży przemysłowej.

Firmie Konstalex dziękujemy za gościnę i czas poświęcony studentom!

Buduj ze stali

realizacja estinet.pl